2015. február 18.
Karrier
Webprogramozót keresünk

Budapesti dinamikusan fejlődő Start-Up vállalkozás keresi a csapata legújabb lelkes tagját. Cégünk saját programinformációs oldalt működtet és fejleszt folyamatosan, emellett változatos ügynökségi feladatokat is ellátunk melyhez kapcsolódóan weboldalakat is fejlesztünk. Nálunk a helyed, ha szeretnél egy igazán fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, vannak saját ötleteid és azokat meg is mered és meg is tudod valósítani. Leendő munkatársunk részt vesz a weboldalaink fejlesztésében, ellátja a rendszergazdai feladatokat és kezeli szervereinket.

Feladatok:
  • Back-end és Front-end fejlesztések
  • Átadás előtt az elkészített funkciók tesztelése
  • Az elkészült programkód dokumentálása
  • Meglévő informatikai infrastruktúránk kezelése
Elvárások:
  • PHP/MYSQL alapos ismerete
  • HTML5, CSS3, jQuery
  • Linux/Unix alapú szerverekkel szerzett tapasztalat (apache, postfix-dovecot)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Precíz, hatékony munkavégzés
Előnyök:
  • Nagy terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • OOP szemlélet
  • Online fizetési megoldások ismerete, használata
  • Facebook és mobil alkalmazások fejlesztési ismerete
  • CentOS 6 ismerete
  • ISPConfig ismerete
  • Nem esel kétségbe, ha más kódjába bele kell nyúlnod

Amit kínálni tudunk:
  • Fiatal, lendületes csapat mely nem csak a munkában, hanem azon kívül is összetart
  • Inspiráló környezet és feladatok
  • Folyamatos izgalmas munkák
  • Hosszú távú szakmai karrier lehetősége
  • Olyan feladatok megoldása melyekre büszke lehetsz a későbbiekben is

Jelentkezni az info@faninfo.hu email címre fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével tudsz.

Grafikust keresünk

Fiatal, energikus Startup csapat keresi grafikusát. Érzed magadban a kreativitást, a lendületet és a lelkesedést, hogy részese legyél valami új felépítésének? Nálunk a helyed!

Mit várunk el?
  • lelkesedés, lelkesedés, lelkesedés
  • kreativitás – ötletelj, legyenek önálló elképzeléseid
  • jól tudj dolgozni önállóan és csapatban
  • legyél képben a trendekkel és legyél egyedi
  • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign programok készségszintű használata
Mit kínálunk?
  • fiatal, dinamikus csapat
  • változatos munka (web, online, offline grafika)
  • sokat tanulhatsz – nem baj, ha nem értesz valamihez, itt megtanulhatod. A lényeg, hogy legyél nyitott, tanulj, alkalmazkodj gyorsan egy feladathoz.
  • dinamikusan fejlődő cég
Ha érdekel a lehetőség, küldd el portfóliód és önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével az info@faninfo.hu címre.
Tudd, hol a helyed!